Kde koupit sídlo firmy Praha levně? Nejlevnější sídlo Praha

Dražší neznamená lepší

Pokud jste se probrali celým webem Praha sídlo a dostali se až sem, určitě jste rozhodnuti využít možností, které sídlo v Praze nabízí. Teď záleží na tom, zda zvolíte vhodného provozovatele virtuálních sídel. Praha sídlo doporučuje společnost Firmin, která nabízí virtuální sídla za bezkonkurenční ceny. Neplaťte více, než musíte. U jiných provozovatelů sídel nedostanete zdaleka takové výhody, které Vám nabízí Firmin!

Skvělé adresy za skvělé ceny

FIRMIN nabízí sídla na atraktivních adresách v Praze 2,3 a 6, které může využívat naprosto každý. Sídlo v Praze 6 můžete získat již od 390 Kč měsíčně, v Praze 3 za 490 Kč měsíčně a v Praze 2 za 590 Kč měsíčně. Je pouze na Vás, jakou lokalitu si vyberete. Spolu s adresou v hlavním městě získáte řadu služeb, které Firmin poskytuje. Mezi tyto služby patří poskytnutí poštovní adresy, příjem a úschova pošty, včetně možnosti jejího osobního vyzvednutí, pravidelné oznamování příchozí pošty mailem, uvedení společnosti s IČ a jednatelem a souhlas s umístěním sídla a aktuální výpis s katastru. Docela vyčerpávající, za pár stovek měsíčně, nemyslíte?

Tím však výčet služeb nekončí...

Firmin nabízí celou řadu doplňkových služeb, které Vás jistě budou velmi zajímat. V případě Vašeho zájmu si můžete připlatit například zřízení a obnovování dosílky u České pošty (150 Kč měsíčně), nebo se domluvit na častějším přeposílání pošty. Pokud budete chtít přeposlat poštu jednou za týden, vyjde Vás to na pouhé 300 Kč měsíčně, jednou za měsíc pak pouze na 100 Kč. Chcete-li, aby Vám pracovníci naskenovali důležité dokumenty a přeposlali mailem, zaplatíte 200 Kč za měsíc.

Firmin rovněž nabízí přípravu návrhu na vklad do obchodního rejstříku při změně sídla firmy. Firmin garantuje, že jím vypracovaný návrh bude do rejstříku úspěšně zapsán.

» Objednejte si sídlo firmy v Praze ještě dnes, nyní za ceny již od 390 Kč/měsíc! Klikněte pro více informací!