Změna sídla společnosti do Prahy, změna v OR

Nebojte se stěhování, Praha sídlo zná lepší způsob

Mnoho podnikatelů se obává přesunu svého sídla do Prahy z důvodu složitého a nákladného stěhování, které s sebou přinese jen problémy. Díky webu Praha sídlo se dozvíte zaručené informace, jak získat atraktivní adresu v Praze, aniž byste museli převézt jediný počítač, či židli. Je to velmi jednoduché, stačí využít služeb virtuálního sídla společnosti. Vaše společnost tak získá adresu v Praze bez toho, že by se musela fyzicky stěhovat.

S Praha sídlo nezískáte pouze adresu, ale také řadu služeb

Pokud využijete nabídky virtuálního sídla, spolu s atraktivní adresou, která přidá na prestiži Vaši společnosti, získáte také mnohé další služby. Školený personál bude každý den přijímat Vaší poštu, kterou Vám bude dle domluvy přeposílat na Vámi zvolenou adresu. Samozřejmostí je osobní vyzvedávání pošty každý den. Není problém si za příplatek přiobjednat, aby Vám personál Vaší důležitou poštu naskenoval a přeposlal mailem.

Díky Praha sídlo přesunete Vaší adresu do hlavního města během chvilky

Redaktoři Praha sídlo shrnuli celý proces "stěhování" firmy do několika bodů. Pokud jste se rozhodli přestěhovat svou adresu do Prahy, stačí pouze:

  • vybrat lokalitu, která se Vám jeví jako nejatraktivnější a provést online objednávku
  • vyčkejte, než Vás kontaktují pracovníci společnosti, u které virtuální sídlo objednáváte a poté si s nimi domluvte termín podpisu smlouvy.
  • po schůzce, která netrvá déle než 15 minut bude Vaše společnost sídlit v Praze

Jak sami vidíte, celý proces je velmi jednoduchý a aby byl ještě jednodušší, zvolte jako poskytovatele sídla profesionály, díky kterým získáte sídlo společnosti v hlavním městě za zlomek ceny. Praha sídlo jednoznačně doporučuje společnost Firmin, která má nejen zkušenosti s prodejem předpřipravených společností, ale také poskytuje virtuální sídla s kompletním servisem služeb.

» Objednejte si sídlo firmy v Praze ještě dnes, nyní za ceny již od 390 Kč/měsíc! Klikněte pro více informací!